Bavte se s námi

aneb kde nás můžete vidět...Osvětová beseda Velká Bystřice si Vás dovoluje informovat, že v rámci  celostátní přehlídky Pohárek SČDO v pátek 9. června 2023 v 19,30 hodin
vystoupí na Kulturním domě nadační špičkový divadelní soubor z Děčína s  komedií - Karl Gassauer: Casanova na duchcovském zámku.
Vstupné dobrovolné.
Těšíme se na Vaši návštěvu
Pohárek SČDO

            Národní kolo soutěže monologů a dialogů 9, 10, 11. Června 2023

Velká Bystřice KD Nadační

Pohárek SČDO 51. ročník – 9. - 11. 6. 2023.

Po roce se do Velké Bystřice opět sjedou ti nejlepší amatérští herci z celé republiky, aby změřili svoje síly v monolozích a dialozích. Všichni museli projít tvrdým sítem oblastních přehlídek a museli zvítězit, protože taková jsou pravidla. Oblastní porota může (ale nemusí) v každé kategorii vybrat vítěze (eventuelně další postupující, což je dáno propozicemi, podle počtu zúčastněných v jednotlivých kategoriích) a tyto poslat do Velké Bystřice na celostátní finále. A je na co se těšit. Mnohé letošní účastníky již pravidelní návštěvníci Pohárku dobře znají z minulých ročníků a jejich jména jsou zárukou vysokých hereckých výkonů. Celá akce proběhne v Kulturním domě Nadační ve Velké Bystřici.

Začínáme v pátek 9. 6., kdy v 19,30 hodin vystoupí Divadelní spolek Karel Čapek Děčín - Karl Gassauer: Casanova na duchcovském zámku.

Pokračovat budeme v sobotu 10. 6. vlastními soutěžními bloky. Pro ty kteří budou chtít vidět jen ty nejlepší je určeno večerní defilé.

Program Pohárku SČDO 2023:

Pátek 9. 6. 2023

Vystoupení Divadelního spoleku Karel Čapek Děčín - Karl Gassauer: Casanova na duchcovském zámku. 19,30

Sobota 10. 6. 2023

Zahájení + jednotlivé soutěžní bloky 12,30

Defilé, vyhlášení výsledků 20,00

Za všechny pořadatele si Vás dovolujeme co nejsrdečněji pozvat do KD Nadační ve Velké Bystřici, na tento svátek ochotnického divadla.

Osvětová beseda Velká Bystřice