Bavte se s námi
aneb kde nás můžete vidět...


Aprílové divadlení 2020

Všechna představení se konají ve Velké Bystřici v KD Nadační v 18 hodin

Permanentka 450,- Kč k zakoupení v IC Velká Bystřice

5. dubna 2020 v 18 hod.

Rošáda - hraje DS Frída: 
Martin Trnavský, Barbora Munzarová, Marika Procházková a Radim Novák)
Laura žije se svým manželem Viktorem, ve šťastném vztahu, který se ale poslední dny se začíná chovat divně a jeho podivné chování se stále stupňuje. Lauře nezbývá nic jiného, než vymyslet šílený záchranný plán.


12. dubna 2020 v 18 hod.

Velká zebra - hraje DS Kroměříž
Christian s každou ženou vydrží jen chvíli. Proto již dvakrát použil trik, kdy uzavře vysokou životní pojistku ve prospěch své manželky a předstírá, že se na rybách utopil. Osud mu však přichystá setkání se svými "vdovami" i novou snoubenkou.


19. dubna 2020 v 18 hod.

Královny - hraje Smotaná hadice Křenovice
Lázeňský pokoj možná nevypadá jako vhodné místo pro komedii, ale opak je pravdou. Tři ženy, které se na něm sejdou, by se za normálních okolností nemohly nikdy setkat, nebýt havárie vodovodního potrubí, ke které dojde v jednom z lázeňských křídel. Královny jsou tragikomedií plnou upřímného humoru, ze kterého občas mrazí v zádech.


26. dubna 2020 v 18 hod.

Past na myši hraje Divadlo Stodola Jiříkovice
Děj se odehrává v nově otevřeném penzionu manželů Ralstonových, kam vedou stopy dávného zločinu. Rádio hlásí zhoršující se počasí. Do penzionu se sjíždějí první hosté. A někdo, inspirován brutální písní o třech slepých myšičkách, se chystá vraždit.Celostátní kolo soutěže Pohárek SČDO

Velká Bystřice 5.-7. 6. 2020

KD Nadační