Nabídka představení
... nekupujte zajíce v pytli

Technické požadavky

Nejsme nároční. Představení umíme ozvučit i nasvítit. Stačí nám i menší jeviště a přípojka 220V. Umíme hrát skoro kdekoliv.

Cena představení

Cena je vždy individuální a je vždy k dohodnutí. Obecně však platí, že se cena skládá z částky za představení a částky za dopravu.

Objednávejte na

+420 604 610 224

frantisek.denk@gmail.com

Jaromír Břehový

OTYLKA

Konverzační komedie, o tom co se stane když si muž, milionář, chce domů dovést milenku a proto manželce, zaplatí a dá darem k padesátinám, hubnoucí kůru v luxusním sanatoriu.

Myslíte si že láska prochází žaludkem?

Pak máte naprostou pravdu!


Věra Šimková / Ivan Kakula (hudba)

Krakonošův klobouk


Písničková, rodinná pohádka Krakonošův klobouk nás znovu přesvědčí o tom, že láska hory přenáší, překoná každé zlo a také všechny úklady. Frank Wedekind
Probuzení jara

Inscenace více než sto let staré, stále však živé hry Franka Wedekinda o uvědomování si vlastní sexuality, o hranicích osobní svobody ve společnosti sešněrované pokrytectvím a hledání vlastní morálky. 
Na počátku příběhu je překvapení dětí nad tím, že přestávají být dětmi, a na konci sebevražda, smrt při potratu a útěk z dosud známého světa.Martin Kurek

Kapky medu

hořká komedie

Jiří Teper

Čert a Káča

Klasická pohádková komedie

Hubatá Káča by pořád jenom tancovala. Tanečníků má kolem sebe dost. Hlavně mladého ovčáka, který by rád Káču za ženu. Káča by však nejraději tancovala jen na knížecím bále.

Co na to pan Kníže a jeho správce?

Ale pozor! 

Ještě je tu chytrý čert a s ním i peklo.


Kazimír Lupinec a Sonya Štemberová

Rozpaky zubaře Svatopluka Nováka

 Tato komedie nás přivádí do zubní ordinace doktora Svatopluka Nováka, abychom byli svědky, čeho je člověk schopen aby uspěl v kolektivu a navíc vyhrál sázku. Dalším bonusem této komedie je, že diváci hlasují, jak se má děj hry odehrávat dál. Nutno podotknout že na jevišti je opravdové zubařské křeslo a nesmí chybět ani vrtačka. Diváci se nemusí ničeho obávat, protože všichni herci prošli víkendovým stomatologickým kurzem.