Nabídka představení
... nekupujte zajíce v pytli

Technické požadavky

Nejsme nároční. Představení umíme ozvučit i nasvítit. Stačí nám i menší jeviště a přípojka 220V. Umíme hrát skoro kdekoliv.

Cena představení

Cena je vždy individuální a je vždy k dohodnutí. Obecně však platí, že se cena skládá z částky za představení a částky za dopravu.

Objednávejte na

+420 604 610 224

frantisek.denk@gmail.com

Jaromír Břehový

OTYLKA

Konverzační komedie, o tom co se stane když si muž, milionář, chce domů dovést milenku a proto manželce, zaplatí a dá darem k padesátinám, hubnoucí kúru v luxusním sanatoriu.

Myslíte si že láska prochází žaludkem?

Pak máte naprostou pravdu!


Věra Šimková / Ivan Kakula (hudba)

Krakonošův klobouk

Písničková, rodinná pohádka. Krakonoš a hlavně jeho klobouk nás znovu přesvědčí o tom, že láska hory přenáší, překoná každé zlo a také všechny úklady chamtivé tetičky. Kazimír Lupinec a Sonya Štemberová

Rozpaky zubaře Svatopluka Nováka

 Tato komedie nás přivádí do zubní ordinace doktora Svatopluka Nováka, abychom byli svědky, čeho je člověk schopen aby uspěl v kolektivu a navíc vyhrál sázku. Dalším bonusem této komedie je, že diváci hlasují, jak se má děj hry odehrávat dál. Nutno podotknout že na jevišti je opravdové zubařské křeslo a nesmí chybět ani vrtačka. Diváci se nemusí ničeho obávat, protože všichni herci prošli víkendovým stomatologickým kurzem.